„skokanský mostík“ Budatínska (Petržalka)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Tomáš . 21. augusta 2015

Dobrý deň, žiadam o opravu vozovky. Pri kanáli si „sadla“ vozovka a vznikol „skokanský mostík“. Pri prechode cez tento úsek si nižšie autá šuchnú podvozok alebo sú nútené ísť do protismeru.
Za túto opravu komunikácie vám budú vďačný vodiči áut, vodiči a aj cestujúci MHD.
Ďakujem

21. august 2015

Ada

Suhlasim, ja si dokonca pamatam slecnu, ktoru pri prechode cez tento "mostik" doslova katapultovalo zo sedadla autobusu na zem.
24. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Váš podnet bol zaradený do harmonogramu opráv. Akonáhle budú voľné finančné prostriedky pristúpi sa k náprave.

Oddelenie komunikácie a marketingu
11. september 2015

Ada

Dakujem, prace sa zacali :)
17. september 2015

Tomáš .

Ďakujem, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania