Pajštúnska - nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Na ul. Pajštúnska nesvieti viacero pouličných lámp, v uvedenom úseku ľudia prechádzajú cez cestu do kostola a najmä v tmavom oblečení.

13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania