Krížna-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

kedy bude mozne odstranit/ kedy odstranite tuto haraburdu prosim? dakujem

13. november 2019

Floralys

jedna sa o obrovsku trojnozku. ta reklama na domoch je hrozna tiez ale zial to si schvaluju samotni majitelia bytoviek a ich spravci. kiezby existovali jednotne pravidla co je mozne umiestnit na obytme domy, ake velke a akou formou aspon minimalne v sirsom okoli stareho mesta - centra mesta. ale to hovorim asi o roku 2156.
03. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. apríl 2020

Floralys

poprosim preposlat
25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu správy nehnuteľností.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. júl 2020

Floralys

❓❓❓❓❓
13. marec 2021

Floralys

prosim preposlat
13. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania