Cesta na Senec-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Očko 21. novembra 2019

Odpadky neporiadok ,bezdomovci...

22. november 2019

NaTrnavke

na tomto mieste je este okrem neporiadku problem aj s parkujucimi kamionmi priamo v jazdnom pruhu. Predpokladam, ze ten odpad je tam aj od nich
29. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený príslušnému oddeleniu, ktoré situáciu preverí a postará sa o vykonanie nápravy.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastníkom pozemku je TESCO, preto podnet dávame mestskej časti a tá následne vyzve vlastníka pozemku na vykonanie nápravy.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
02. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov vyzvala vlastníka pozemku aby zabezpečil dočistenie priestoru.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania