Dúbravčická-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení

Robotnici, ktori pracuju na stavbe na rohu saratovskej a dubravcickej. Kazdy den parkuju na opravenom chodniku. Na chodnik sa dostavaju cez priechod pre chodcov. Neraz mi auto zo stavby vybehlo cez priechod na cestu! Kto im povolil vjazd na stavbu na tomto mieste? Stavebnik by si parkovanie mal vyriesit na svoj pozemku nie na chodniku. Mimochodom na danom mieste sa nachadza zastavka mhd Pri krizi. Takze priechod ako aj chodnik je dost frekventovany. Odpoved typu volajte Mestsku policiu ani neskusajte.

22. november 2019

Obcan

Prosim o napravu.
25. november 2019

Obcan

Auta, ktore su na stavenisku chodia cez priechod a po chodniku!
26. november 2019

Obcan

Auta blokuju a parkuju na chodniku denne.
28. november 2019

Michal

Opakuje sa to tu kazdy den a je to vrchol, aby niekto pre vjazd na stavenisko pouzival prechod pre chodcov. Ovela smutnejsie je, ze v okruhu 400m od tohto miesta sa nachadza lokalna stanica mestskej aj statnej policie, ale ani jednemu organu to vobec nevadi.
28. november 2019

Obcan

Ano je to pravidelne. Neverim, ze im niekto povolil branu cez chodnik, pricom povodny vchod si zrusili. @admin nikto sa k podnetu nehlasi
29. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobry den,

nechajme samosprave trochu viac casu na odpoved, v pripade, ze nebudu reagovat do 14 dni od zverejnenia, upozornime ich na tento podnet znovu,

dakujem za trpezlivost,
s pozdravom,

Pavla Rachelova
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
02. december 2019

Obcan

Kazdy den jazda po chodniku, jazda po priechode.
05. december 2019

Obcan

Mame v platnosti od 1.decembra novy cestny zakon, ale muzi zakona ho este asi necitali. Pretoze tu sa porusuje vsetko.
06. december 2019

Obcan

@admin myslim ze je uz ten cas na znovu preposlanie. Hanba. Nikto naozaj nukto sa o toto nezaujima a denne tade kompetentne organy prejdu. Hanba.
09. december 2019

Odkaz pre starostu

Podnet bol opatovne preposlany,

s pozdravom,

Pavla Rachelova
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
13. december 2019

Obcan

Halo kompetentni? Preco je este stale brana na stavenisko cez chodni a priechod pre chodcov? Ani MC Dubravka nema zaujem o riesenie?
16. december 2019

Peter

Stale ziadna reakcia ? Naozaj v roku 2019 toto mame povazovat sa normalne ?
16. december 2019

Obcan

Jazdenie na stavenisko cez opraveny chodnik a cez bezbarierovy najazd. Blato a necistoty su na priechode a na chodniku. A nikto nic?
16. december 2019

Michal

Niekomu tu velmi zalezi na tom, aby sa tento podnet neriesil. Ignoracia MC je zarazajuce. Asfalt na prechode zacina praskat a som zvedavy, kto to vsetko da do poriadku.
16. december 2019

Obcan

@admin tyzden presiel a znova ziadna odozva
17. december 2019

Odkaz pre starostu

Podnet bol odoslany zodpovednej institucii,

s pozdravom,
Pavla Rachelova
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
19. december 2019

Obcan

Asi je v niekoho zaujme, ze sa o to nikto nezaujima
31. december 2019

Peter

To bude nieco na styl "rychlo to postavajte" my sa zatial budeme tvarit, ze nic a ked to uz bude takmer hotove, tak dame daku reakciu, ze to napravite a medzitym to uz dokoncite a bude to vyriesene.
08. január 2020

Obcan

@admin ziadna odpoved
10. január 2020

Odkaz pre starostu

Podnet bol odoslany zodpovednej institucii,

s pozdravom,
Pavla Rachelova
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
17. január 2020

Obcan

Denno denne asi 20 aut jazdi po chodniku.
01. február 2020

Obcan

Tento podnet je tazko ignorovany z uradov. MC Dubravka nic? Magistrat nic? Cakame pokial sa postavi? Ticha podpora uradnikov.
01. február 2020

Odkaz pre starostu

Podnet bol odoslany zodpovednej institucii,

s pozdravom,
Pavla Rachelova
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
03. február 2020

Odpoveď samosprávy

V projektovej dokumentácii pre stavbu Autocentrum VW - HÍLEK je v časti POV (plán organiziácie výstavby) navrhnutý vjazd a výjazd na stavenisko z ulice Dúbravčická : "dopravné trasy pre vstup a výstup na stavenisko sú navrhnuté tak, že rešpektujú jestvujúci dopravný režim v danej lokalite. Vstup a výjazd má byť výlučne cez jestvujúci vjazd a výjazd z komunikácie Dúbravčiská“

Stavebníka náš stavebný úrd upozornil na nesprávne používanie vjazdu a výjazdu z chodníka (križovatka Dúbravčická, Saratovská) a zároveň ho vyzval na zjednanie nápravy a používanie vjazdu a výjazdu zo staveniska tak, ako bolo navrhnuté v projektovej dokumentácii v časti POV z 01/2018, ktorá bola schválená v stavebnom konaní.
Kto? Stavebný úrad

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
06. február 2020

Obcan

p. Bagar asi to nemalo ucinok. Kazdy den to iste. Foto z dnes.
23. február 2020

Obcan

Ziadna zmena

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania