Pečnianska - chýba odpadkový kôš pri lavičke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Okolo tejto lavičky sa už roky “vytvára” odpad. Požadujem osadenie smetného koša.

27. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
11. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v roku 2019 nie je plánované osádzanie nových odpadových košov.
Vašu požiadavku zaradíme do harmonogramu plánovaných prác na rok 2020.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania