Opletalova-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Zdeno 30. novembra 2019

Zápach z kanalizácie na Opletalovej ulici v úseku od W hotela po Ramirent.
Dlhodobo neriešený problém, citeľný hlavne v období nízkeho tlaku vzduchu.
Ďakujem za odpoveď.

06. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
jedná sa o splaškovú kanalizáciu, ktorá je v majetku a správe BVS a. s.

S pozdravom,

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
09. január 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.
10. január 2020

Silvia Vilhanová

Podnet bol odoslaný na BVS a.s.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
13. január 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

tu je odpoveď od BVS, a. s.:

Dobrý deň.

Boli sme preveriť stav kanalizácie v Opletalovej ulici a zistili sme, že kanalizácia je plne funkčná a nie je v nej ani zdvihnutá hladina. Vzhľadom na to že kanalizácia musí byť odvetraná aby nedošlo k nahromadeniu plynov a druh odpadových vôd ktoré odvádza, nie je možné zabrániť zvýšenému šíreniu zápachu hlavne pri poklese tlaku ovzdušia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.