Štefánikova-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Jerome 03. decembra 2019

v Prezidentskej záhrade ďalší poškodený a nebezpečný prvok!

03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie. Váš podnet preverí oddelenie životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
15. máj 2020

Jerome

coskoro bude pol roka! od nahlasenia, admin, ozivte podnet, dakujeme
15. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania