Popolná-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lenka Cíchová 07. januára 2020

Neoznačená ( kto to to rozkopal?) a zle zabezpečená jama. V zákrute, označená len páskami, ktoré sú pripevnené iba zámkovou dlažbou, každú chvíľu sú spadnuté na zemi.Hlavne po tme nebezpečné pre obchádzajucich chodcov a tiež vodičov, vozovka totiž tiež nestojí za veľa.

08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. január 2020

Lenka Cíchová

Jama je preč, podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania