Romanova - poškodená značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

13. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
31. január 2020

Erich

značka už je prec. môžete ukončiť tento podnet

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania