Tbiliská-Verejné služby-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Zaslané samospráve

nefunkčné pouličné osvetlenie pri Materskej škole a jasliach

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.