Odpadky v kríkoch pri OD Centrum

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení

Prosim o vycistenie krikov v blizkosti OD Centrum.

23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, je v riešení.

S úctou

Mgr. Marek Turňa
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
Oddelenie dopravy, životného prostredia a územného plánovania
referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania