Pankúchova - poškodené oplotenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

poskodene oplotenie na ZS Pankuchova

21. február 2020

Palo

admin? treba riesit, deti chodia krizom cez plot do skoly.
23. február 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania