Hraničná-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Exkluzívna Ružinovská lavička - vhodná na reprezentatívne účely pri prechádzkach s rodinou po vybublinkovaných chodníkoch z čias socializmu. Ideálne pre staršie generácie, ktoré chcú načerpať silu a energiu pre krajšie zajtrajšky! čo s tým urobíme?

10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. február 2020

Michal

✌️
09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetnú lavičku má na starosti podľa informácií z oddelenia životného prostredia MČ Ružinov. Podnet preposielame príslušnej mestskej časti.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oprava lavičky bola zadaná nášmu dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
20. marec 2020

Michal

teším sa, kľudne vyfotte a pošlite sem, keď bude nová lavička 😊
25. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Hotovo 👍
25. marec 2020

Michal

super ✌️🙂 teším sa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania