Panónska cesta - odstavené vozidlá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ocko 14. februára 2020

Na uvedenej ulici su tri dlhodobo odstavene auta a jeden vrak...

19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Odstránenie vozidla zabezpečil jeho majiteľ ktorého skontaktoval referent z Oddelenia životného prostredia z Magistrátu hl. mesta Bratislava.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania