Cesta na Kamzík-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený

Na chodnicku ponad potok, od Magurskej ulice smerom na Kamzik je rovno pri chodniku vstup do stareho bunkra, sachta je ale nezabezpecena a nebezpecna, dole je voda. Prosim zamrezovat.

04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, situáciu pôjdeme preveriť.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
31. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

naši pracovníci šachtu zabezpečili, aby nehrozilo nebezpečenstvo.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.