Nevädzová-strom-invazívna rastlina

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Vela stromov v okoli OC Retro je napadnutych imelom, ktore sa postupne rozsiruje na dalsie

25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
27. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odstránenie imela je zaradené do harmonogramu prác v jarnom období.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
27. máj 2020

Jozef

Prave odstranuju vyschnute stromy. Dakujeme zainteresovanym.
01. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

môžeme teda označiť podnet ako vyriešený?

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania