Nevädzová-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
JURAJ GROSSMANN 19. augusta 2019

suche stromy, breza a javor

22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
20. máj 2020

Jozef

Suchy strom + neorezane suche konare n vedlajsich stromoch.
26. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetná drevina bola zadaná nášmu dodávateľovi na odstránenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania