Rozbitý chodník pred poštou - Tomášikova

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter Oravec 15. apríla 2014

Pre poštou na Tomášikovej ulici je rozbitý chodník, a okupovaný autami, ale toto nie je podstatou tohto podnetu. Podstatou tohto podnetu je rozbitý chodník.

26. september 2014

Peter Oravec

Bez reakcie, bez odpovede, bez zmeny, bez riešenia.
10. máj 2016

Peter Oravec

Bez zmeny, bez riešenia. Magistrát sa nestará o rozbité chodníky. Case study: Tomášikova ulica, pred poštou.
24. máj 2016

Peter Oravec

Dve lopaty asfaltu podľa mňa nie sú riešenie.
02. august 2016

Peter Oravec

Bez zmeny, bez riešenia.
14. máj 2018

Peter Oravec

Bez zmeny.
Prosím o preposlanie aktualizácie samospráve.
19. marec 2019

Peter Oravec

Magistrát päť rokov ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
24. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. máj 2019

Peter Oravec

Magistrát päť rokov ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie p. Vallovi.
09. október 2019

Štefan

Rozbitý je preto lebo tam parkujú autá a ohrozujú chodcov Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
01. jún 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
27. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania