Pekná cesta-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Tomáš 18. marca 2020

Okrúhla oceľová rúrka (značenie), voľne opretá/nekotvená o strom.

21. marec 2020

Tomáš

... voľne pohodená ... .
22. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, rúru prídu zobrať naši pracovníci.
Kto? Mestské lesy
Kedy? 1.štvrťrok 2020

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
23. marec 2020

Tomáš

Podnet/problém vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania