Zvolenská-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Milan 23. marca 2020

Na krizovatke Zvolenská-Prievozská sa uz dlhsiu dobu nachádza súvislá vrstva hliny a zvysku rastlín. Ak by sa niekedy nasiel cas na vycistenie bolo by to skvelé. Dakujem

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

komunikácia bola zadaná nášmu dodávateľovi na vyčistenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.