Miletičova-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

parkujuci na autach casom odstranili viacero stromov i krikov, ktore by bolo vhodne doplnit. dakujeme

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania