Starohájska - popadané stromy na chodníkoch

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Popadane stromy na chodnikoch.
Dobry den, v lesiku za dostihovou drahou je vela popadanych stromov cez chodniky. Je to zamer ale zabudnuta udrzba?

10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania