Slovinec-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Okrem hlaváčika jarného je pri malom množstve ľudí na prechádzke Sandbergom vidieť preplnené koše.

15. apríl 2020

Obyvatelka DNV

podobne na cyklotrase pri Morave
16. apríl 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol dňa 14. 4. poslaný na miestny úrad v DNV.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
11. máj 2020

Anonymný užívateľ

Treba zvysit cyklus hlavne cez dni volna
12. jún 2020

Oskar

Aky problem ma turista, cyklista... vziat si obal do ruksaku a vyhodit ho do kontajnera pred svojim domom? Zhyralost? Rozmaznanost? Pri...st? Priroda nie je obchodne centrum.
13. jún 2020

Martin Uváček

Včera som tam bol a koše okolo Sandbergu boli vysypané. Podnet nateraz vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania