Vrútocká-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Siskia 19. mája 2020

Prevalena dopravna značka.

22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oprava značky bola zadaná dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
22. máj 2020

NaTrnavke

Kašmírska-vertikálna značka-poškodená

Zničená značka jednosmerky (už po 3x)
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značka bola osadená.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
11. jún 2020

Siskia

Ďakujeme za rychle vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania