Mlynské Nivy-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 28. mája 2020

Dobrý deň,
Prosím o odstránenie zjavne suchého stromu hodnotím, že stále je bez listov. A podľa spodnej časti pňa hrozí riziko pádu.
Ďakujem

29. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

drevina bola včera vyrúbaná.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania