Mlynské Nivy-Zeleň a životné prostredie-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 27. apríla 2020

Na križovatke Mlynských nív a Bajkalskej je značka, ktorú zakrýva konár stromu. Prosím o riešenie.

29. apríl 2020

Michal

džungľa 🙂 poprosíme
29. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. máj 2020

Michal

dobrý deň, kedy sú naplánované práce? 🙂✌️
19. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
23. máj 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet. Prosím o preposlanie.
Takéto veci nemôžu trvať mesiac. Je mi ľúto.
27. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zamestnanci Komunálneho podniku strom ostrihali a konár už vo výhľade nezavadzia. Ospravedlňujeme sa že riešenie podnetu trvalo dlhší čas.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania