Šancová-MHD-poškodené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Novomešťan 25. mája 2020

Autobus č.2244 / linka č.63 - niekoľko mesiacov jazdí s uvoľneným plastovým obkladom v prednej časti vozidla (nad dverami / nad sedadlami). Čaká sa na to, až „To“ spadne na cestujúcich ?!

Ako často sa robí údržba / kontrola vozidiel v Dopravnom podniku Bratislava, akciová spoločnosť ?!

26. máj 2020

Peter Ambrož

S týmto sa inak dá kontaktovať aj priamo DPB. Odpovedajú zvyčajne dosť rýchlo.
26. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento autobus bol práve dnes na kontrole.
Na vozidle bola vykonaná údržba a lišta by mala byť v poriadku (bola na nej mierne uvoľnená skrutka). Uvoľnenie mohlo vzniknúť vonkajšími otrasmi vozidla po vozovke, ale nezdalo sa nám také dramatické, ako uvádzate - určite nabudúce oceníme konkrétnu fotodokumentáciu. Ďakujeme však za Váš podnet, sme radi, že Vám záleží na Vašom okolí.

Odbor marketingu a komunikácie DPB, a.s.
26. máj 2020

Novomešťan

„Konečne je všetko tak, ako má byť... “.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania