Rusovská cesta - nefunkčný semafor

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Cervena pre chodcov zo smeru Rusovska cesta rovno nefunguje.

17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

závada na cestnom svetelnom osvetlení bola odstránená v dopoludňajších hodinách 16.06.2020. Ďakujeme za Váš podnet.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania