Ursínyho-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 01. júna 2020

Opustený zdevastovaný novinový stánok na rohu Račianskej a Ursínyho. Prosím o jeho odstránenie.

03. jún 2020

Tomáš

Zdravím Vás Peter, ak som správne postrehol, tá „Škaredosť/Opacha“, vydávajúca sa za novinový stánok je počas dňa „normálne“ fungujúca.
03. jún 2020

Peter Oravec

Tomáš,
nuž, nevyzerá to tak. Ale však samospráva sa snáď ozve a napíše, čo a ako.
Ak je to teda funkčné, tak by bolo aspoň načim urobiť niečo s vizuálnou stránkou toho pouličného artefaktu.
Zaiste i Vy uznáte, že v tomto smere nie je všetko s kostolným riadom.
Ďakujem.
09. jún 2020

Martin Uváček

Stánok je normálne funkčný. Predáva v ňom jedna pani vyššieho veku. Vizuál však pokrívava.
02. júl 2020

Martin Uváček

Pán Oravec, dnes stánok začali natierať na hnedo. Môžete si dôjsť spraviť fotku.
03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
Podnet sme preverili. Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku je prevádzka otvorená.

Kancelária starostu
06. júl 2020

Martin Uváček

Stánok je už natretý a je funkčný. Podnet považujem za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania