Rázusovo nábrežie-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 01. júna 2020

Suchý strom na Rázusovom nábreží (pri Moste SNP). Prosím o nahradenie.

02. jún 2020

jajboli

Aj vedľajší strom vysychá. Prosím o vysadenie nového platu v rovnakej veľkosti a na náklady toho úradníka čo zodpovedá za zeleň v tejto lokalite.
V tomto meste chýba dlhodobá starostlivosť o verejný majetok, niečo sa za drahé peniaze vybuduje a nechá hneď schátrť, lebo priebežná starostlivosť NEEXISTUJE! Rovnako nechali vyschnúť trávnik pri Blumentáli, lúku na Šafárikovom námestí.
Tomu sa vraví kvalita a efektivita, komunálnici?
03. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie. Váš podnet bude riešiť oddelenie životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania