Hraničná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Edita 21. júna 2020

Dlhodobo odstavené vraky Hranicna..Nerozumiem prečo sa každé foto musí naprávať zvlášť. keď sa to týka áut na jednom parkovisku.. Typ vraky s platnou či neplatný STK som neexistovala u toľkých vrakov.

22. jún 2020

Ružinov - Prievoz

Vozidlo má platné kontroly
22. jún 2020

Edita

Na tomto zdá sa že niekto jazdí, po dlhšej dobe je preparkované na inom mieste v rámci parkoviska Hraničná 13-19
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ vozidlo nie je vrakom a legálne s ním mesto nemôže nič robiť. V prípade, že viete o vozidle, ktoré má prepadnutú STK a EK budeme veľmi radi keď nám vozidlo nahlásite a podarí sa nám ho dostať spoločnými silami z verejného priestranstva. Reguláciou a aj nástrojom akým mesto plánuje regulovať a zlepšiť podmienky statickej dopravy bude pripravovaná parkovacia politika.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania