Bebravská-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení
meno
Jakub Jediný 29. júna 2020

Dobrý deň,
chcel by som Vás požiadať o osadenie dopravného zrkladla, ideálne obojsmerného na križovatku z ulice Hnilecká na ulicu Bebravská (pri Materskej škôlke). Pri vychádzaní z tejto ulice nie je dobre vidieť prichádzajúce vozidlá a často nastávajú kolízne situácie.

Ďakujem Vám veľmi pekne za pomoc.

09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme Vám za podnet. Dopravné značenie a dopravné zariadenie určuje Hlavné mesto SR Bratislava so súhlasom Krajského dopravného inšpektorátu. Hlavnému mestu musí byť predložený projekt s osadením dopravného zrkadla. Vypracovanie projektu a realizáciu zaradíme do plánu a podľa finančných prostriedkov zabezpečíme realizáciu.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.