Sienkiewiczova-problémové parkovanie pri priechode pre chodcov


V riešení

Výhľad na priechod pre chodcov je blokovany autami, ktoré parkujú na vyznačenom parkovacom mieste. Ako je možné že mesto naznacilo parkovacie miesta ktoré porušujú 5m odstup? takýchto miesto je v starom meste niekoľko.

08. júl 2020

Tomas Mahi

Predtym nez uzavriete tento podnet vas ziadam o poskytnutie nejakej informacie o danom stave. V opacnom pripade budem ziadat informacie o danom parkovaciom mieste formalnou cestou v zmysle zakona o slobode informacii a taktiez upozornim na podobne nebezpecne parkovacie miesta media. Dakujem
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA I popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie parkovania vozidiel na Sienkiewiczovej ulici v Bratislave.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania