Krásnohorská - farba nestriekaná na špinu a kamene

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Ján 15. júla 2020

Nepozametané parkovisko . Farba nestriekaná na špinu a kamene. Treba to opraviť na mnohých miestach je to zle urobené.
Vidieť ,že to nikto nekontroluje!

23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. O stave sme informovali príslušný referát, ktorý zjedná nápravu.
Kto? referát správy verejných priestranstiev

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania