Knižkova cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Gabriel 26. júla 2020

Hned za plotom na juho-zapadnej strane je vyhodenych nespocetne vela flias a ineho odpadu. Postupne sa tam tvori mini skladka. Vyzera to neprivetivo. Sice ten priestor je tazko pristupny pre cloveka, vizualne to bije do oci teda riadne. Je to ako ist sa slnit vedla smetiska. Poprosim o odstranenie. Spravu preposielam aj organizacii Starz.

27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zabezpečíme vyzbieranie odpadu v priebehu tohto pracovného týždňa.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania