Trčiace nebezpečné zvyšky stĺpikov po značke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
ruzinovcan 28. mája 2014

Na Tomášikovej ulici, pred zástavkou MHD pri Kostole sv. Vincenta de Paul trčia zo zeme zvyšky stĺpikov z nejakého reklamného pútača, alebo dopravného značenia. Zasahujú takmer do polovice chodníka, zopár ľudí sa už na tom potklo. Jedna časť vystupuje pomerne vysoko a je ostrá, prerazil som si na tom koleso na bicykli pri vyhýbaní sa mamičke s kočíkom.
Prosím Vás o zabezpečenie nápravy a odstránenie nebezpečnej prekážky.
Ďakujem.

08. jún 2014

Peter H.

ked to je po znacke tak je to pekne odflaknuta robota, klasika.....keby tak uradnici nepreberali prace od stola....
19. jún 2014

ruzinovcan

Už pár dní odstránené ! Ďakujeme za rýchlu reakciu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania