Kysucká-parkovanie-problémové


Neriešený
meno
Tomáš 28. augusta 2020

Na pozemkoch (chodník) v správe Mestských lesov v Bratislave „sporadicky“ parkujú súkr.mot.vozidlá bez povolenia (netýka sa služ.mot.vozidiel MLB, SHMÚ a pod.).
V tomto konkrétnom prípade ide o priestor (nespevnená plocha) pod mostným objektom (Červený most).

Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy - stanica jazdeckej polície a kynológie, predmetným úsekom „sporadicky“ prechádza, preto dávam do pozornosti.

02. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
13. september 2020

Peter Ondavsky

problem bude ze to je asi pozemok zeleznic, je to priamo pod tratou...
14. september 2020

Tomáš

Odkaz pre starostu je priestor, pre nahlásenie problémov v našom/Vašom okolí. Podnety (problémy) sú komunikované so samosprávou, magistrátom, MLB, MsP BA atď.,atď.,atď. .

Ako občan som využil tento „priestor“ a podal podnet. Návrhy/ riešenia/ odpovede v tomto prípade sú na strane obce, mesta atď., atď., atď.,ktorej základnou úlohou pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov, podľa Zákona Slovenskej národnej rady o obecnom zriadení (Zákon č. 369/1990 Zb.).
22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

V obdobných prípadoch je ideálne riešenie privolať hliadku mestskej polície, aby to prešetrila a vodiča sankcionovala.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
23. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania