Devínska Nová Ves, Siemens, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Jána Smreka-osvetlenie-nefunkčné

Devínska Nová Ves - Jána Smreka
20. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Marec 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jána Jonáša-osvetlenie-poškodené stĺpy

Devínska Nová Ves - Jána Jonáša
13. marca 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie ulice Ľubovníková ,,pri vale"

Devínska Nová Ves - Bystrická
01. decembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvietia niektoré lampy na sídlisku

Devínska Nová Ves - Štefana Králika
12. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbité a vypalené lampy

Devínska Nová Ves - Jána Smreka
27. marca 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
December 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbite poulicne osvetlenie na J. Smreka

Devínska Nová Ves - Pavla Horova
20. decembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0