Filter

Zistiť moju polohu

Kadnárova ulica

Pouličné osvetlenie - orez konárov

Rača - Kadnárova


15. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 

Neodvezené konáre z opílených stromov

Rača - Kadnárova


07. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 

Dopadová plocha pod hojdačkou

Rača - Kadnárova


03. októbra 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 
September 2018

Rozbité schody

Rača - Kadnárova


25. septembra 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Nebezpečný chodník

Rača - Kadnárova


25. septembra 2018

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Aspoň raz v roku skosiť

Rača - Kadnárova


21. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Orezať kríky - večer nebezpečné

Rača - Kadnárova


21. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Suché časti stromov

Rača - Kadnárova


02. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
August 2018

Rekonštrukcia ihriska??

Rača - Kadnárova


13. augusta 2018

Zodpovednosť: MÚ Rača

Uzavretý
 

Chorý nebezpečný strom.

Rača - Kadnárova


09. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Džunglový porast v Krasňanoch

Rača - Kadnárova


05. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
Júl 2018

Dokončenie ihriska na Kadnárovej v Rači

Rača - Kadnárova


26. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Brutálny výtlk na Kadnárovej

Rača - Kadnárova


15. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Prepadnutý chodník pred Hubeného 19

Rača - Kadnárova


13. júla 2018

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Jún 2018

Odpad po rozkopavke

Rača - Kadnárova


27. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený