Pekná cesta ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Pekná cesta-vertikálna značka-zakrytá

Rača - Pekná cesta
29. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
November 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Čierna skládka/neporiadok.

Rača - Pekná cesta
07. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie na Peknej ceste

Rača - Pekná cesta
28. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Upchatý dvojkanál Pekná cesta

Rača - Pekná cesta
24. októbra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zanedbaný areál SK Krasňany

Rača - Pekná cesta
24. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ostrihanie kríkov

Rača - Pekná cesta
18. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Wc v parku na Peknej ceste

Rača - Pekná cesta
04. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Krátky interval na svetelnej križovatke

Rača - Pekná cesta
28. augusta 2018 Komentáre6 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlá údržba stromu spôsobuje vyschynanie

Rača - Pekná cesta
17. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Burina a prerastené kríky pred vstupmi do obchodov

Rača - Pekná cesta
31. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Moznost osadenia cyklo stojanov?

Rača - Pekná cesta
22. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

4 mesiace rozkopaná Pekna cesta

Rača - Pekná cesta
13. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Opustený stánok Pekná cesta

Rača - Pekná cesta
11. júla 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
Jún 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pekna? cesta

Rača - Pekná cesta
25. júna 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odstranenie bilboardov na Peknej ceste

Rača - Pekná cesta
25. júna 2018 Komentáre2 Hodnotenie0