Filter

Zistiť moju polohu

Púchovská ulica

Skládka pneumatík na trávniku

Rača - Púchovská


31. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
August 2017

Vlny na ceste

Rača - Púchovská


18. augusta 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Chodník Rača-BEZ

Rača - Púchovská


18. augusta 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Máj 2017

Verejné osvetlenie svieti priamo do bytovky

Rača - Púchovská


02. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
Február 2017

Neskutočný neporiadok

Rača - Púchovská


27. februára 2017

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
December 2016

Chýbajúca dopravná značka

Rača - Púchovská


16. decembra 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Chýbajúci asfalt na chodníku

Rača - Púchovská


07. decembra 2016

15 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
September 2016

Legálna reklama?

Rača - Púchovská


23. septembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 

Reklamná tabuľa

Rača - Púchovská


23. septembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 

Reklama pri ceste

Rača - Púchovská


23. septembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 

Reklama

Rača - Púchovská


23. septembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Dlhodobo odparkované vozidlo bez platnej STK/EK

Rača - Púchovská


05. septembra 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Čierna skládka JURAVA

Rača - Púchovská


05. septembra 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
August 2016

Spustnutá a špinavá zastávka Púchovská

Rača - Púchovská


14. augusta 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Jún 2016

Nebezpečný priechod cez zábrany cyklochodníka

Rača - Púchovská


18. júna 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený