Filter

Zistiť moju polohu

Pri starom letisku ulica

Osvetlenie priechodu pri Vajnorii

Vajnory - Pri starom letisku


07. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
December 2017

Nová cyklotrasa

Vajnory - Pri starom letisku


13. decembra 2017

7 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
November 2017

Ohrozovanie chodcov na priechode pri zdravotnom stredisku

Vajnory - Pri starom letisku


28. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
Máj 2017

Vajnory: Komunikácia - kruhový objazd - nadjazd

Vajnory - Pri starom letisku


12. mája 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Apríl 2017

Nevhodná reklama

Vajnory - Pri starom letisku


09. apríla 2017

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Marec 2017

Skládka

Vajnory - Pri starom letisku


09. marca 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Vyriešený
 
Január 2017
Vyriešený
 
Október 2016

Nedorobený chodník

Vajnory - Pri starom letisku


24. októbra 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
September 2016

Rozbitý chodník

Vajnory - Pri starom letisku


25. septembra 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
Apríl 2016

Ohrozovanie chodcov - priechod zdr. stredisko Vajnory

Vajnory - Pri starom letisku


24. apríla 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Zlá dopravná značka na vjazde do Vajnôr

Vajnory - Pri starom letisku


18. apríla 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Marec 2016

Chýbajúci smetný kôš

Vajnory - Pri starom letisku


21. marca 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Chýbajúce značenie cyklochodníka

Vajnory - Pri starom letisku


19. marca 2016

7 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Smetisko na bývalom letisku

Vajnory - Pri starom letisku


11. marca 2016

Zodpovednosť: Iné

V riešení