Filter

Zistiť moju polohu

Rybničná ulica

Chýbajúci priechod pre chodcov

Vajnory - Rybničná


15. mája 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Chýbajúci zjazd pre kočíky na schodoch

Vajnory - Rybničná


13. mája 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Blato a kamienky na chodníku a ceste "Pekný dom"

Vajnory - Rybničná


05. mája 2018

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
Apríl 2018

Upchané vpusty na parkovisku na Rybničnej

Vajnory - Rybničná


07. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
Marec 2018

Smetisko pri športovom areáli Alviano

Vajnory - Rybničná


23. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Vrak auta BA 679YE v rámci malej skládky

Vajnory - Rybničná


16. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Oslňujúca svetelná reklama na Rybničnej

Vajnory - Rybničná


12. marca 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Upchané dažďové vpusty

Vajnory - Rybničná


10. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Február 2018

Vypílené stromy a neporiadok okolo nich

Vajnory - Rybničná


23. februára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Nahlásenie nefunkčného osvetlenia

Vajnory - Rybničná


22. februára 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Chýbajúce označenie priechodu pre chodcov

Vajnory - Rybničná


16. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Zákaz vjazdu

Vajnory - Rybničná


15. februára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Povolená stavba?

Vajnory - Rybničná


09. februára 2018

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Poškodenie mostné zábradlie na Rybničnej ulici

Vajnory - Rybničná


07. februára 2018

5 komentárov 4 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Január 2018

Chýba priechod

Vajnory - Rybničná


21. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený