Filter

Zistiť moju polohu

Hradská ulica

Chýbajúci priechod pre chodcov

Vrakuňa - Hradská


13. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
September 2018

Kontajnery na Šípovej 2/A

Vrakuňa - Hradská


24. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Neriešený
 
Jún 2018

Chýbajúci prechod pre chodcov (zastávka pod Gaštanmi)

Vrakuňa - Hradská


13. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2018

Blokovaný chodník zeleňou

Vrakuňa - Hradská


26. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Odpad pri protihlukovom múre

Vrakuňa - Hradská


21. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Poškodený detský prvok

Vrakuňa - Hradská


16. mája 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Odtrhnutý stĺpik

Vrakuňa - Hradská


04. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Február 2018

Veľký výrub stromov

Vrakuňa - Hradská


15. februára 2018

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
November 2017

Diera na Vrakuňskom moste

Vrakuňa - Hradská


26. novembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Prekážajúce autá na chodníku pozdĺž Hradskej

Vrakuňa - Hradská


16. novembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2017

"Bezbariérový" ostrovček na frekventovanej križovatke

Vrakuňa - Hradská


16. októbra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Skládka

Vrakuňa - Hradská


03. októbra 2017

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
September 2017

Skládky na Leknovej

Vrakuňa - Hradská


26. septembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Rozbitý chodník na vstupe do Vrakunského lesoparku

Vrakuňa - Hradská


04. septembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Júl 2017

Jedovatá voda zo skládok

Vrakuňa - Hradská


17. júla 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený