Filter

Zistiť moju polohu

Rebarborová ulica

Invázne rastliny

Vrakuňa - Rebarborová


06. augusta 2018

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
November 2017

Chýbajúce koše na triedenie odpadu

Vrakuňa - Rebarborová


29. novembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Máj 2017

Kosenie trávy na cintoríne Vrakuňa

Vrakuňa - Rebarborová


22. mája 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Február 2017

Vrakuňský lesík - pooraný trávnik

Vrakuňa - Rebarborová


26. februára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
November 2015

Smeti pri múre cintorína

Vrakuňa - Rebarborová


23. novembra 2015

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený