Nám. 7. Apríla-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Brezová pod Bradlom

Vyriešený
meno
branislavius 15. júna 2021

Chcel by som upozorniť na nedostatky verejnej toalety. Po dlhom čase som včera využil verejnú toaletu. Nefungovalo automatické zatvorenie dverí ani sklopenie sedacej dosky . Svetlo sa vypinalo po pár sekundách. Umývadlo nemalo žiadne mydlo a prúd vody je tak silný že mi osprochovalo aj tvar aj košeľu.Nefungoval ani fén na ruky. A keď som odišiel tak sa toaleta ani neuzamkla ani necistila ako to byvalo zvykom. Stále svietilo zelené svetlo že je pripravená.

30. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
01. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po kontrole verejného WC je toto v stave, že funguje, resp. fungovalo. Bohužiaľ sa tento typ WC na Slovensku nevyrába a ani neservisuje (Španielsko), naopak neustále sa tam niečo kazí a WC nefunguje.
PS: vieme, že s verejným WC sú stále problémy, robíme však čo je v našich silách

MsÚ Brezová pod Bradlom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania