Malá-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

V riešení
meno
Pavel Halfar 09. septembra 2019

Na ulici za OC Maximo, pri Supermerkete Tempo, je už niekoľko rokov poškodený chodník, ktorého oprava by určite nebola nákladná.

11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Mesto Čadca nie je vlastníkom daného chodníka, pozemku. Nie je možné z našej strany opravu realizovať. Upovedomíme vlastníkov.
S pozdravom
Kto? iný subjekt - nie sme vlastníkmi

Ing. Petra Ďuranová, kancelária primátora mesta
20. január 2020

Pavel Halfar

Dobrý deň! Podnet je nevyriešený, pretože mesto odpísalo, že to nieje ich chodník, ale myslím si, že mesto by malo osloviť vlastníka, aby si nechal chodník opraviť, keď už nie z iného dôvodu, tak alespoň z estetického hľadiska, pretože je to dosť frekventovaný chodník. Je na zamyslenie, že za taký dlhý čas, čo je chodník poškodený, nebol nikto schopný uvedenú závadu opraviť.
S pozdravom Halfar Pavel.
20. január 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania