Jánoškova-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

V riešení
meno
Lucia Podstrelená 20. augusta 2019

Dovolím si tvrdiť že už aspoň rok tu stojí tento nepoužívaný automobil. Zjavne nemá ani svojho majiteľa. Prosím Vás o preskúmanie vlastníka a dodatočné odstránenie vozidla z kraja jednosmerky.

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

majiteľa vozidla sme kontaktovali, v najbližších dňoch by mal byť vrak odstránený.
Ďakujeme za podnet
Kto? Mestská polícia a Odbor dopravy, miestneho hospodárstva a cestovného ruchu
Kedy? Do konca mesiaca august

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín
15. september 2019

Lucia Podstrelená

Auto tam ešte stále stojí, hoc už je 15.9.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.