Okružná-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený

poškodená lavička

03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Laššák,

ďakujeme za podnet, opravu zabezpečíme.
Kto? Odbor dopravy, miestneho hospodárstva a cestovného ruchu a Technické služby, s.r.o.
Kedy? Do konca mesiaca október

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín
29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Laššák,

Technické služby nám hlásili, že lavička je opravená.
S pozdravom

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania